Про кафе

Кафе " Кузня" - абсолютно особливе місце.

Розташувалося в серці історичного куточка, парку Олександрія. Відвідавши його, можна познайомитись з давньою культурою,звичаями, інтер'єром.

У власності Браницьких як і належить, завжди була своя кузня. А де кузня - там і кухня. Майстри минулого знали толк не лише в праці, в приборканні металу, але і поїсти любили смачно, і із задоволенням, по-домашньому. І ось, немов випливши з історичного забуття, з'явилося в парку незвичайне кафе. Мистецтво кузні, і мистецтво кухні з'єдналися в затишному, одушевленому просторі, наповненому безліччю цікавих художніх деталей. Прекрасне місце для теплого спілкування. У власності Браницьких як і належить, завжди була своя кузня. А де кузня - там і кухня.

Майстри минулого знали толк не лише в праці, в приборканні металу, але і поїсти любили смачно, і із задоволенням, по-домашньому. І ось, немов випливши з історичного забуття, з'явилося в парку незвичайне кафе. Мистецтво кузні, і мистецтво кухні з'єдналися в затишному, одушевленому просторі, наповненому безліччю цікавих художніх деталей. Прекрасне місце для теплого спілкування.

“Кузня" і кухню пропонує відмінну - в кращих традиціях домашнього застілля. Смачно – неймовірно.